F.A.Q.

Elke dag van 10.00 uur tot 22.00 uur. Tijdens de feestdagen hanteren wij aangepaste openingsuren en tarieven.

Elke dag van 10.00 uur tot 22.00 uur. Keuken sluit om 21.00 uur.

Tijdens de feestdagen hanteren wij aangepaste openingstijden en tarieven:

  • 24 december 2026           10.00 – 18.00
  • 25 december 2026           11.00 – 22.00
  • 31 december 2026           10.00 – 18.00
  • 1 januari 2027                  11.00 – 22.00

Een dagentree kost per persoon €65,00 op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag en €69,00 op zaterdag en zondag.

Ja, elke dag vanaf 17.00 uur. Het avondtarief bedraagt €49,00 op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag en €53,00 op zaterdag en zondag.

Kinderen zijn toegelaten vanaf de leeftijd van 12 jaar.

  • Tijdens de zwangerschap bieden we een zwangerschap massage (vanaf week 13 van de zwangerschap), skincare behandelingen (met uitzondering van de rituelen), de Shirodhara behandeling, Energetic Water Experience en Cranio-sacraal therapie.
  • Jij kent jouw lichaam het best. Luister daarom vooral in de eerste plaats naar jouw eigen lichaam en voel wat kan en niet kan.
  • Kies best voor sauna’s tussen 60 en 80 graden. De temperatuur van onze sauna’s kan je terugvinden naast de informatieschermen bij de douches en bij de ingang van elke sauna.
  • Neem plaats op het laagste bankje in de sauna, zodat je lichaam niet te snel opwarmt en beperk de duur tot maximaal 10 minuten.
  • Beter is om langzaam af te koelen onder een niet té koude douche. Het kan zelfs in de gezonde buitenlucht waarbij je dan kan genieten van de adembenemende natuur om je heen. Dompelbaden mijd je dus best omwille van te grote wisselende temperaturen.
  • Geniet van een lekker warm bad in één van onze verwarmde baden of whirlpool met zacht en geurloos water wat een weldaad is voor je lichaam. Beperk dit tot maximaal 10 minuten en koel nadien weer langzaam af. Vanaf week 32 kan je dit beter vermijden, omdat je baarmoedermond zich dan langzaam aan het voorbereiden is op de bevalling waardoor bacteriën zich gemakkelijker een weg naar binnen kunnen banen.
  • Infraroodcabines zijn niet aan te raden tijdens je zwangerschap omwille van de stralingen. Verwen jezelf  liever met één van onze heilzame skincare behandeling, waarbij wij enkel 100% natuurlijke producten gebruiken die absoluut niet schadelijk zijn voor jou en jouw kindje.

TIP: communiceer steeds op voorhand met de receptioniste en de behandelaar dat je zwanger bent.

  • Luister naar je lichaam en neem regelmatig rust en doe een middagdutje in onze serene rustruimtes.
  • Drink en eet voldoende. Watertappunten zijn voorzien in onze wellness.
  • Laat ons weten dat je zwanger bent.
  • Raadpleeg bij twijfel altijd eerst je huisart of verloskundige.

Heb je nog vragen? Stuur ons dan zeker een mailtje of bel ons.

Ja, deze zijn te verkrijgen aan de receptie. Een badjas huren kost €12,50, set handdoeken €9,50. Men kan ook de combinatie badjas en badhanddoeken huren. De huurprijs bedraagt dan €19,50.

Ja, iedere woensdag en donderdag, elke éérste zaterdag, en derde zondag van de maand is het badkledingdag.

Badjas is verplicht te dragen doorheen het hele complex.

Vanwege de hoge temperaturen in de sauna raden wij aan om je bril op de voorziene rek bij de ingang van de sauna achter te laten. Wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor mogelijke schade.

Het gebruik van een mobiele telefoon of tablet is alleen bij de receptie toegestaan. Op de overige plaatsen binnen het resort is het meenemen van een mobiele telefoon, andere elektronische apparatuur of smartbril niet toegestaan.

Eigen tassen zijn niet toegestaan in de wellness. Bij de receptie of conciërge kun je een Elaisa-tas lenen.

Nee, de parking is volledig gratis.

Op de grote parking van Terhills is er de mogelijkheid om je elektrische auto op te laden bij een van de 30 beschikbare oplaadpunten.

Hoewel je vrij gebruik kan maken om overdag te parkeren op onze openbare parkeerplaats met de motorhome, is het helaas niet toegestaan om hier ook te overnachten. De dichtstbijzijnde overnachtingsplaatsen zijn: Camping de Kikmolen en Camping Salamander. In Oud-Rekem is een kleine gratis staanplaats bij het kanaal.

Reserveren is inderdaad nodig. Een reservatie vooraf heeft de volgende voordelen:

  • Je bent zeker van beschikbaarheid op de dag dat je onze wellness wenst te bezoeken.
  • Bij de receptie kunnen wij je snel van dienst zijn omdat de reservatie reeds staat geregistreerd. Wanneer je jouw reservatie wenst uit te breiden met een behandeling of massage raden wij aan dit ook tijdig te reserveren.
  • Als we weten hoeveel mensen aanwezig zijn in ons complex, dan kunnen wij ook ons personeel beter inplannen en kunnen we gericht en vers onze producten aankopen.

Reserveren kan eenvoudig online via onze boekingsmodule. Er zijn geen kosten aan verbonden.

Elaisa is voor het grootste gedeelte rolstoelvriendelijk. Echter zal je toch een paar beperkingen ondervinden tijdens je bezoek, waarvoor onze excuses. Het hoofdgebouw is uitgerust met een lift aan iedere kant. Je mag je bij aankomst melden aan de linker zij-ingang en kan daar de lift naar de receptie nemen. In de kleedkamers is er in de meest rechtse kleedkamer een rolstoeltoegankelijke omkleedruimte met douche en wc voorzien. Ook is er een rolstoeltoegankelijk toilet voorzien op ieder verdiep (op het middelste verdiep in de buurt van het restaurant en op het bovenste verdiep van de receptie aan de burelen). Helaas hebben wij geen waterbestendige rolstoel bij ons beschikbaar. Belangrijk om te weten voor als je toch je bezoek in orde brengt:

  • De Elaisa shuttles zijn helaas niet voorzien op een rolstoel.
  • Het hoofdgebouw is voorzien van een lift in iedere vleugel waardoor het hoofdgebouw volledig toegankelijk is en de verbinding mogelijk maakt met de andere zones bij Elaisa.
  • Hierdoor zijn de receptie, het restaurant, de kleedkamers, de 3 chakra sauna’s, de Rose Quartz sauna, Laconium en Stoombad toegankelijk.
  • Ook de ruimte van het Mineraalbad is via de receptie toegankelijk. Het bad zelf is echter voorzien van een smalle trap met een leuning.
  • Het buitengedeelte is toegankelijk via de onderste verdieping van het hoofdgebouw.
  • In het buitengedeelte bevinden zich de Avatar sauna, het ommuurde zwembad met een brede trap, het gewone zwembad met brede treden, de ligweide, de klankceremonie ruimte, rustlounges en de meditatieruimte.
  • Ook bevinden zich hier de Clay en Sunset sauna maar deze zijn niet toegankelijk vanwege een lange trap.
  • Het bijgebouw met de Ceremonie sauna is ook bereikbaar maar hier zijn 3 kleine treden die toegang geven tot de sauna zelf.
  • De Crystal Shop bevindt zich ook in dit gebouw maar is niet toegankelijk omdat de toegang verloopt via een trap met overloop.

Ja, dat is mogelijk. Bijna alle behandelingen kunnen worden gereserveerd zonder toegang tot het wellnesscentrum. Dit is enkel mogelijk per mail naar reservations@elaisawellness.com of telefonisch op +32(0)89 39 09 96.

U kan uw reservatie annuleren. U dient wel rekening te houden met de annuleringsvoorwaarden.

Nee, zwemmen in het aanpalende meer is niet toegestaan. Het meer is een niet-bewaakte zone, wat betekent dat er geen reddingsdiensten aanwezig zijn in geval van nood. Bovendien kunnen de dieptes in het meer verraderlijk zijn, wat extra risico’s met zich meebrengt.

Het is niet toegestaan om eigen consumpties te nuttigen in ons resort.

Elaisa Wellness beschikt over een wellnessrestaurant waar onze koks dagelijks bereiden, met veel passie, uit kraakverse ingrediënten, heerlijke en licht verteerbare gerechten.

Wij accepteren BanContact, Visa en MasterCard.

  • Ontspannen in de 10 verschillende sauna’s en stoombad met dagelijk opgietingen en livemuziek
  • Genieten van de jacuzzi’s, binnen- en buitenzwembaden, dompelbaden, koud bad en warme voetbadjes met zacht en geurloos water
  • Rusten in de verschillende relax- en meditatieruimtes
  • Muzikale belevingen
  • Banja ritueel
  • Exclusieve live concerten
  • Mantra’s chanten
  • Meditatieve live muziek
  • Honingsessie om 11u30 voor max. 24 personen (reservering ter plaatse)
  • Violet Flame Meditatie
  • Theeceremonie
  • Gratis ruime parking met shuttle service

Alle gevonden voorwerpen worden aan de receptie verzameld. Gevonden voorwerpen die niet binnen 3 maanden opgehaald of geclaimd worden, schenken wij aan het goede doel.

Een opgieting is een saunaritueel waarbij met etherische oliën en een handdoek de luchtvochtigheid in de hele cabine wordt verhoogd. U kan hieraan kosteloos deelnemen.

Elaisa Energetic Wellness is 7500 m² aan ontspanning, rust en privacy in de natuur. Daarnaast ligt het middenin een groene oase van circa 356 ha in Dilsen-Stokkem en Maasmechelen, aan de rand van het enige Nationale Park van België (Nationaal Park Hoge Kempen).